fbpx

Jak na živé vysílání kdykoliv a kdekoliv ve kvalitě jako v TV

Sociální sítě jsou jako váš mediální kanál. Můžete díky nim upoutat pozornost a zvýšit zájem o vaše produkty či služby. Živé vysílání je součást vašeho obsahu. Můžete jej ale dělat lépe než ostatní. Podívejte se jak. *bez nutnosti zadávat email

Insert Video

živé vysílání

Jak na živé vysílání!

LIVE streaming, neboli též živé vysílání, je součástí obsahového marketingu, konkrétně Video marketingu. Přináším informace, jak můžete své živé vysílání udělat atraktivnější a to bez nutnosti TV kamer a dalších zařízení.  Podívejte se na informace jak díky streamovacímu softwaru a vašeho telefonu můžete vysílat živě jako profík.

Jak na živé vysílání #1

Kde můžete využít formu živého vysílání v jiném podání než formou webinářů. První zmínka o streamovacím softwaru, který vám v tom může pomoci.

Jak na živé vysílání #2

1. část druhé dílu. Nepotřebujete žádné drivery na svém počítači, stačí jen mobil, tablet, streamovací software a jdete na to kdykoliv a kdekoliv je wi-fi. 

Jak na živé vysílání #3

2. část vide číslo 2. Pokračujeme v detailech streamovacího softwaru, podíváme se na multiview, picture in picture, efekty přechodů mezi záběry kamer a mnoho dalšího.

Jak na živé vysílání #4

3. díl, čtvrté video v řadě co vše nabízí software, který používám pro živé vysílání. Např. si můžete vybrat a upravit z předchystaných titulků a animací. Získávejte další informace jak AUTOMATIZOVAT prodej - jak prodávat ONLINE - jak PRODÁVAT MODERNĚ

Chci dostávat informace

Připravuji další informace, jak získávat kontakty, poptávky a pozornost...

Nechejte si zaslat informace o dalších minikurzech. Již nyní připravuji další video sérii, jak se vyznat v džungli social sellingu, online prodeje, digitálního prodejního marketingu. Jakmile bude na světě, poslu vám informace. K tomu tu a tam i nějaké informace o automatizaci digitálního prodeje.

>